נוטרם מציגה את הפתרון התזונתי השלם...
הקלק וגלה מהם היתרונות הבריאותיים לחיית המחמד שלך:

לכלבים |   לחתולים
עזור לחיה שלך לחיות חיים טובים יותר
הקלק למטה וגלה איך...
 
  

Bookmark and Share"...אנו מתגאים ביצירת דיאטות תזונתיות ומאוזנות, העשויות
מהרכיבים המובחרים ביותר, לעזור לחיות המחמד לחיות חיים ארוכים ובריאים..."
  • אודות נוטרם
  • המוצרים שלנו
  • המחויבות שלנו
  • הצוות שלנו
נוטרם מוצרים לחיות מחמד היא מחלקה של אלמירה מוצרים לחיות מחמד (.Elmira Pet Products Ltd), שהינה חברה פרטית קנדית בבעלות ובניהול 100% קנדי, עם מעל 25 שנות ניסיון בייצור מזון לחיות מחמד. נוטרם ממוקמת באלמירה שבאונטריו, קנדה, ומייצרת מזון סופר פרימיום לכלבים ולחתולים שנמכר ביותר מ-25 מדינות בעולם. המזון של נוטרם פותח לראשונה ב-1993 והחברה נקנתה על ידי אלמירה מוצרים לחיות מחמד ב-2009. עם ניסיון רב וחדשנות בתעשיית המזון לחיות מחמד, נוטרם היא בהחלט המומחית למזון לחיות מחמד בקנדה!

מה מייחד את נוטרם
בנוטרם אנו מאמינים שלתזונה של חיית המחמד שלך יש השפעה בסיסית על בריאותם, אריכות חייהם ורווחתם הכוללת. אנו מבינים שכל חיה היא ייחודית ולה צרכים תזונתיים משלה; לכן אנו מחויבים לספק מוצרים חדשניים שמותאמים לשלבי הגדילה ולכושר הגופני של החיה שלך. פילוסופיה זו עיצבה את הדרך שבה המוצרים מפותחים והסטנדרטים הגבוהים שלנו ניכרים בכל שלבי הפיתוח.

כל אחד מסוגי המזון של נוטרם מתוכנן כדי לספק תזונה מלאה ומאוזנת שבעל החיים שלך יאהב המבוססים על מידע מדעי, רכיבים טריים וסטנדרטים גבוהים. המשמעות היא שאין צורך בתוספי מזון או ויטמינים כדי להבטיח שחיית המחמד מקבלת את המרכיבים התזונתיים האופטימליים. המזון של נוטרם הוא קל לעיכול ולכן חיית המחמד שלך תספוג יותר רכיבים תזונתיים חיוניים ובסופו של דבר תאכל לעתים פחות תכופות.

כדי להועיל לבריאות ולרווחה הכוללת של חיית המחמד, נוטרם השיקה את הפתרון התזונתי השלם בכל סוגי המזון. הפתרון התזונתי השלם מספק טיפול נוסף התורם לאחד מ -5 התפקודים החשובים בבריאות של בעל החיים: מערכת החיסון - עור ופרווה, טעימות, נעכלות, היגיינת הפה, טיפול במערכת השתן (קיים רק במזון לחתולים) ותנועתיות (קיים רק במזון לכלבים).נוטרם
נוטרם מציעה לחתולים ולכלבים סדרת דיאטות ייחודיות וסדרת דיאטות לשלבי החיים. המזון של נוטרם מפותח במיוחד לספק את כל החומרים המזינים החיוניים והמרכיבים הפונקציונליים הנחוצים לחיים ארוכים ובריאים לחיית המחמד שלך. נוטרם מציגה את הפתרון התזונתי השלם בכל דיאטה, הפתרון שתוכנן במיוחד לשפר את הבריאות והרווחה הכוללת של בעל החיים. הפתרון התזונתי השלם מכוון לאחד מ-5 התפקודים כגון מערכת החיסון - עור ופרווה, נעכלות, היגיינת הפה, טעימות, תנועתיות (קיים רק במזון לכלבים) וטיפול במערכת השתן (קיים רק במזון לחתולים). בשבילך תזונה בטוחה. בשבילו טעם איכותי.

נוטרם מיני-ביס (MiniBite) ללא דגנים
מיני-ביס היא סדרה ללא דגנים לכלבים המפותחת במיוחד לגזע כלבים קטנים. המוצרים של מיני-ביס הם קלים לעיכול, עשויים מרכיבים בריאים באיכות גבוהה ומתוכננים במיוחד לפיות קטנים. מיני-ביס לשלבי החיים ודיאטות ייחודיות ערבים מאוד לחך, מלאים בחומרים מזינים חיוניים ומרכיבים פונקציונליים נחוצים ואידאליים לבריאות ולרווחה הכוללת של כלבים קטנים.

קלסי קט וקראון Classy Cat & Crown
עם נוסחה המכילה חלבונים איכותיים המספקים חומצת אמינו חיונית, סדרת קלסי קט וקראון מפותחות כך שיבטיחו שהחתול שלך מקבל תזונה מאוזנת ומלאה. תוספת של חומרים נוגדי חמצון טבעיים, ויטמינים ומינרלים, מחזקת את מערכת החיסון ותורמת לשמירה על הבריאות הכללית של החתול.

פט טיים Pet Time
פט טיים הוא מזון מלא ומאוזן המספק את כל החומרים המזינים החיוניים שלהם זקוקה חיית המחמד. עם בשר כרכיב ראשון, פט טיים מעניק חלבונים איכותיים, טעם משופר ואספקה ​​עקבית של חומצות אמינו החיוניות לבריאות נכונה. פט טיים קל לעיכול ובעל נוגדי חמצון טבעיים לשמירה על טריות והוא מספק גם לחתול וגם לכלב תזונה מצוינת לכל שלבי החיים.

הפי פוז Happy Paws
הפי פוז מספק לחתולים וכלבים מבוגרים מזון מזין המאוזן היטב. עם נוסחה המכילה ויטמינים ומינרלים חיוניים, הפי פאוז מכיל את כל רכיבי התזונה הנחוצים לחיים בריאים ומאושרים.

K9
K9 מציע מגוון של מזונות לשלבי החיים השונים לכלבים מגזע רגיל וגדול. כל אחד עם נוסחה המספקת תזונה מלאה ומאוזנת ובד בבד מחזקת את הבריאות והרווחה הכוללת דרך רכיבים איכותיים.

המחויבות שלנו

נוטרם מזון סופר פרימיום מחויבת לבריאותם של חיות המחמד דרך רכיבים תזונתיים ותזונה מאוזנת. אנו מבינים שכל חיה היא ייחודית ולה צרכים תזונתיים משלה; לכן אנו מחויבים לספק מוצרים חדשניים שמותאמים לשלבי הגדילה ולכושר הגופני של החיה שלך.

התזונאים וצוות אבטחת האיכות בנוטרם מחויבים לספק מזון בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנחנו מתגאים בכך שבנינו קשרים חזקים עם לקוחות ברחבי העולם באמצעות פיתוח מתמשך של מוצרים, קידמה בפיקוח על האיכות וחידושים בטכנולוגיה לייצור מזון לחיות מחמד.הצוות של נוטרם

הצוות בנוטרם מוצרים לחיות מחמד מחויב לפיתוח מוצרים חדשים וחדשניים שיתאימו לשלבי החיים ולכושר הגופני של חיית המחמד שלך. המטרה של הצוות להיות חלק משמעותי בחיים הארוכים ורווחתם הכוללת של החיה. אם יש לך שאלות, או מעוניין לקבל מידע נוסף, אנא צור קשר עמנו ואנחנו נשמח לעזור.


לפניות כלליות בישראל

פט ביי ישראל בע"מ: 5559* שלוחה 79    nutram@petbuy.co.il


הצוות של נוטרם בקנדה

Bryan Cook          מנכ"ל
Joseph Obrovac    מנהל מכירות בינלאומי
Steve Thur           מנהל מכירות בקנדה
Simon Beaulieu    רכז שיווק
Juliana Leamen    תזונאית

טלפון חינם מתוך צפון אמריקה: 1-800-265-8853   info@nutram.com
 
דף הבית | מפת האתר
מזון לכלבים | מזון ללא דגנים | מזון לחתולים | רכיבים טבעיים לחיות מחמד | מזון בריא ואיכותי לכלבים | מזון סופר פרימיום לחתולים | מזון לכלבים עשיר בחלבונים | נוטרם מזון סופר פרימיום לחיות מחמד
רכיבים חדשניים במזון לחיות מחמד | חנות חיות
כל התכנים © פט ביי ישראל בע"מ, כל הזכויות שמורות