נוטרם מציגה את הפתרון התזונתי השלם...
הקלק וגלה מהם היתרונות הבריאותיים לחיית המחמד שלך...

לכלבים |   לחתולים
עזור לחיה שלך לחיות חיים טובים יותר
הקלק למטה וגלה איך...
 
  

Bookmark and Share


www.elmirapet.com

לאתר נוטרם הבינלאומי
www.nutram.com

תנאי שימושאיכות בנוטרם

בנוטרם, אנו מאמינים שאיכות מכתיבה את שביעות רצונם של הלקוחות ואת רווחתם של בעלי החיים, ולכן איכות היא בעדיפות ראשונה. בקרת איכות מתחילה בבקרה קפדנית של הרכיבים ומשתרעת על פני כל מערכת הייצור שלנו. אנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר ופועלים לפי ההנחיות של:

HACCP - ניתוח סיכונים בנקודות בקרה קריטיות (Hazard Analysis Critical Control Points) היא שיטת הערכת הסיכון ב- 12 שלבים לפיקוח על בטיחות המזון. בתהליך ייצור המזון לבעלי חיים, אנו עומדים בתקנים של ה- HACCP בקבלה של רכיבים, בעיבוד המזון, באריזה ובתפוצה. המערכת נבדקת ומקבלת הסמכה ממבקר חיצוני על בסיס שנתי. (לצפייה באישור)

CFIA - הסוכנות הקנדית לפיקוח על המזון (Canadian Food Inspection Agency) הנה סוכנות ממשלתית אשר קובעת סטנדרטים לבריאות בעלי חיים ומספקת שירותי אימות והסמכה למזון לבעלי חיים שמיוצרים בקנדה ומיועדים לייצוא. CFIA מבקרת את העמידה של נוטרם בדרישות של ה- USDA והאיחוד האירופאי על בסיס שנתי.

USDA/APHIS – שירותי פיקוח בריאות לבעלי חיים וצמחים (Animal and Plant Health Inspection Services) הנו חלק ממשרד החקלאות האמריקאי (United States Department of Agriculture), המסדיר את הייבוא והייצוא של צמחים ומוצרים לבעלי חיים.

AAFCO – האיגוד האמריקאי לבקרת המזון (Association of American Feed Control Officials) הנו ארגון הקובע סטנדרטים והנחיות לייצור ותיוג של מזון לבעלי חיים בארה"ב. הסטנדרטים של AAFCO הנם בשימוש נרחב בקנדה וכל המוצרים של נוטרם מיוצרים כך שיתאימו או יעקפו את דרישות המינימום של AAFCO לגדילה ותחזוקה. AAFCO מוציא לאור פרסום רשמי כל שנה המבוסס על המחקר הכי עדכני בתחום תזונה לחיות מחמד.

תקנות 1069/2009 ו- 142/2011 של האיחוד האירופאי –הנן תקנות אירופאיות המפרטות את כללי השימוש במוצרים לבעלי חיים כדי להבטיח את ביטחון שרשרת המזון.

נוטרם - היחיד בעולם שקיבל את תו ה-BRC היוקרתי

BRC - מאגד הקמעונאות הבריטי לסטנדרטים גלובלים הנו תכנית עולמית לבטיחות והסמכת איכות, בשימוש נפוץ ברחבי העולם. הם מספקים סטנדרטיזציה של איכות, בטיחות, קריטריונים תפעוליים ומילוי אחר חובות משפטיות של היצרנים. בנוסף הם גם עוזרים במתן הגנה ללקוח. (לצפייה באישור)


סטנדרטים אלו, יחד עם הנוסחאות והרכיבים האיכותיים, מאפשרים לנו לספק באופן עקבי בשבילך תזונה בטוחה. בשבילו טעם איכותי.
 
דף הבית | מפת האתר
מזון לכלבים | מזון ללא דגנים | מזון לחתולים | רכיבים טבעיים לחיות מחמד | מזון בריא ואיכותי לכלבים | מזון סופר פרימיום לחתולים | מזון לכלבים עשיר בחלבונים | נוטרם מזון סופר פרימיום לחיות מחמד
רכיבים חדשניים במזון לחיות מחמד | חנות חיות
כל התכנים © פט ביי ישראל בע"מ, כל הזכויות שמורות